Tilbage

Deltagerliste - Sommertræning

Udskriv deltagerliste fra pdf

Sommertræning den 3. juli 2019

Hvalpe 3-6 mdrTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Christina QvistNordsjLene's PunyaLabTDK04767/2019
2Dea wissenberg BruunNordsjFriggLabTDK03816/2019
3Rikke Ulslev DegnNordsjBrødsgaards Hey JudeLabTDK01646/2019
4Susanne Hemmingsen /
Susanne Hemmingsen
NordsjLab Heartbreaker's How Do You DoLabHDK02079/2019
5Susanne HemmingsenNordsjCasioLabH
6Erik Frimand Jensen /
Kate Rydstrøm Jensen
NordsjKroppsmarkens Remember MeLabTSvensk reg
7eva rommer hermansenNordsjlab heartbreakers HERE I AMLabHDK02075/2019
8Tom HansenNordsjFigaroLabHDK05358/2019
BrugsprøveTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Anne MaaløeNordsjMelicmark Cocktail DressLabTDK19643/2018
2Anna Lise LykNordsjFlatdreams Pavarti PatilFlatT1831665
3Lise NejsumNordsjJorundals EllaLabTDK06988/2018
4kirsten torpNordsjErix Tour GuideFlatH1879341
5Helle NielsenNordsjJoes Mickey MouseGoldenHDK03639/2015
6Annette MølholmNordsjMelicmark Summertime SoireeLabTDK19644
7Sonja Stougaard AndersenNordsjTumbarumba magic in motionLabTDK00126/2019
8Anne SchouenborgNordsjHeraLabTDK08476/2018
BegynderTilmeldt: 16
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Dorthe Wiisbye /
Dorthe Wiisbye
NordsjLab Venatus GiphyLabTDK 06105/2017
2Finn SkalanderNordsjKappelhøjens Pierce BrosnanLabHdk14279/2013
3Katja Maaløe /
Anne Maaløe
NordsjMatemakers MakedaLabTDK04097/2017
4Karoline BrinchNordsjVildeGoldenTDK07358/2017
5Bodil LindNordsjStarworkers Up All NightFlatT14918/2012
6Lise BjerreNordsj(Lab Dams) BeccaLabTDK13846/2014
7Jens-Erik HammerumNordsjEddie( Gordon)FlatHDK10796/2018
8Gitte PetersonNordsjHunting Paws ThujaLabTDK13862/2018
9Stig LarsenNordsjNordvangs G CarloLabHDK16177/2018
10Janne WorreNordsjPhoebeFlatT
11Pia HviidNordsjMelicmark Blackberry Mint MuleLabHDK00147/2018
12Tine GreveNordsjPekas EvitaGoldenT
13Pia Wodskou AndersenNordsjIndian Joy Tollers KokoTollerTdk13569
14Anni NielsenNordsjJuni's JinglebellLabTDK16838/2018
15Gitte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTDK19330/2015
16David DevantierNordsjBockgold Lucie in the skyGoldenTDK02664/2018
ÅbenTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Ninna FalkesgaardNordsjDrumbeat IncredibleeLabTDK16231/2015
2Helle FischerNordsjLab Heartbreakers Crocodile RockLabHDK01091/2015
3Dorte ThranegaardNordsjLab Venatus OpasiaLabTDK06104/2017
4Jeanne devantierNordsjDanagolds Dusty DixieGoldenTDK18023/2011
5Birgitte kringsholmNordsjLittle Mhors BascoGoldenHDK 19670/2013
6Susanne ForchhammerNordsjLadyburn A Taste of GoldGoldenTDK18034/2017
7Henrik Pedersen /
Ninette Kragh
NordsjLocksley Gundogs Almighty MintLabTDK04666/2018
8Tonja RøslauNordsjCream Of Pearl's Zo That'z A DreamGoldenHDK06018/2015
Begyndende VinderTilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Hanne MårtenssonNordsjMoeton Karoline TusindfrydGoldenTDK04731/2014
2Mette Høje AndersenNordsjValborups HatchetLabTDK13021/2012
3Annelise JohansenNordsjDiscoveryGoldenT
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland