Tilbage

Deltagerliste - Har hjulpet - kommer med hund

Udskriv deltagerliste fra pdf

Hjælperdag v. Klubhuset i Frederikssund den 12. juni 2019

Uden brugsprøveTilmeldt: 4
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jesper RosenkrantzNordsjElroiLabHDK10348/2017
karen jensenNordsjTeklaLabTDK13704/2018
Tommy PetersenNordsjGia's Golden Only von SchnackGoldenT
Frank SchiermacherNordsjAavendingens-DicteLabTDK19263/2018
Brugsprøve-BegynderTilmeldt: 5
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
John EkelundNordsjSeahill High Wind Twigs TangoLabHDK 09639/2018
Gitte PetersonNordsjHunting Paws ThujaLabTDK13862/2018
Tina SeligmannNordsjGia's Golden Octavia JuneGoldenT
Gert JensenNordsjLabLinka's Back on TrackLabH
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesT
Begynder-ÅbenTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Michael NielsenNordsjChaosLabH10223/2014
Hanne HansenNordsjVino De Bacchus NavaraLabTDK12594/2017
Lissi CapionNordsjhakuna matatas pride CepheusLabHDK00886/2016
Lise BjerreNordsj(Lab Dams) BeccaLabT
Gitte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTDK19330/2015
Jette SchmidtNordsjLUCKY Labradors Sky RunnerLabTDK14817/2017
Johnny NielsenNordsjBettyGoldenT
Bodil LindNordsjStarworkers Up All NightFlatT14918/2012
ÅbenTilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jeanett BruunNordsjJagtkammeratens AbbyLabT
Per KorneliussenNordsjRobinLabHDK15852/2014
Helle Korneliussen /
Per Korneliussen
NordsjStonesteady NalaLabT20142/2009
karina andersenNordsjbulderGoldenHdk08722/2015
Hanne Møller JensenNordsjDuckyLabH
Øivind Kaas-LarsenNordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Begyndende Vinder/VinderTilmeldt: 10
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Hanne MårtenssonNordsjMorton Karoline TusindfrydGoldenTDK04731/2014
Anne WinkelNordsjLab Dams DonnaLabT
Mette Høje AndersenNordsjValborups HatchetLabTDK13021/2012
Jørgen JacobsenNordsjJagtlabbens SamsonLabHDK15936/2014
Peter DalegaardNordsjDarfys IzzyLabT17216/2015
Lizanne AhlgreenNordsjPartidge Clever BuddyLabHDK14486/2016
Hanne SøndenbroeNordsjGuamikenis Virginia WoolfLabT
Lars MertzMidtsjVida My Melodie of Golden SpiritGoldenTDK17836/2016
Anne DrewsenNordsjMaxjans AthosLabHdk08120/2015
Per HansenNordsjRonjaLabT
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland