Tilbage

Deltagerliste - skue

Udskriv deltagerliste fra pdf

Kr. Himmelfartsskue den 30. maj 2019

Baby hvalpe 3-6 mdr.Tilmeldt: 17
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Susanne HemmingsenNordsjLab Heartbreaker's How Do You DoLabHDK02079/2019
Marianne RøndbjergNordsjTallygold XanderGoldenHDK00980/2019
Rikke Ulslev DegnNordsjBrødsgaards Hey JudeLabTDK01646/2019
TineJørn HansenNordsjLab Cocoon AmaliaLabTDK20297/2018
Ilse VejborgNordsjTallygold Xciting NewsGoldenHDK00975/2019
Charlotte ThomsenNordsjMelicmark True to LifeLabTDK20558/2018
Knud-Erik JensenLol-FGodset HenryLabHDK01463/2019
Lise Hanne Kirkegaard SørensenNordsjAbsolute Golden Ludo by the RulesGoldenT02845/2019
Marianne Holm HansenNordsjTallygold Xcuse my MannersGoldenTDK00981/2019
Jane nielsenMidtsjhold Med nowLabHDk02080/2019
Tina LarsenMidtsjAmazingLabTDK01836/2019
Henrik JensenNordsjLab Cocoon AlexisLabHDK20293/2018
Ag PetersenNordsjcatithre sweet amiees YasminGoldenTdk00789/2019
Gitte HindsbergMidtsjCut'n Cordoza's Aruba BlueLabHDK19961/2018
Maria Hansen /
Lis og Flemming Dahl
NordsjGodset HannibalLabHDK01460/2019
Kirsten NielsenNordsjGodset HectorLabHDK01461/2019
Louise Pedersen /
Henrik Pedersen
NordsjTallygold XcaliburGoldenHDK00977/2019
Hvalpe 6-9 mdr.Tilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lone Stjernborg KochNordsjStjernborgs princess of heart AlbaGoldenTDK16785/2018
anne-dortheNordsjFullcool MasterpieceLabHDK02714/2019
Benedicte Haubroe /
Andreas C. K. Haubroe
NordsjBlue Berry Springers NougatLabTDK02588/2019
Annette MølholmNordsjMelicmark Summertime SoireeLabTDKK19644/2018
Katja MaaløeNordsjMelicmark Cocktail DressLabTDK19643/2018
Tina HallingNordsjRosalinde v.d. Corner BrookGoldenT
Dinie HageMidtsjCatithre Miss Hannah's XanaduGoldenTDK20032/2018
juniorklasse 9-18 mdrTilmeldt: 20
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
svend fransenNordsjRikkeLabT
Lise NejsumNordsjJorundals EllaLabTDK06988/2018
Mille Friis HansenMidtsjEmmaLabTDK06714/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's RumrunnerChesH
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesT
Irena JanulevicieneNordsjHIT OF HIT DAIKIRILabTDK16891/2018
Alex MaolanonNordsjDream of Labrador's CullodenLabHDK12120/2018
Lise Hanne Kirkegaard SørensenNordsjGolddream EstaGoldenT02368/2018
Marianne Holm HansenNordsjTallygold Wish me LuckGoldenTDK13277/2018
Line OlsenNordsjLoldrup Loving Labs Downunder DaisyLabTDK11124/2018
Helle BengtsonNordsjLab Berka's CitaLabTDK10395/2018
Connie SvaneNordsjLab Berkas C. MowgliLabHDK10392/2018
Bo MøgelvangNordsjJuelsgaards Deep ImpactLabT12560/2018
Grethe AndersenMidtsjDOLBIA InkaLabT13500/2018
Lea HvidNordsjGolden Ciba Ki-Na LillebrorGoldenHDk00036/2018
Anna Lise LykNordsjFlatdreams Pavarti PatilFlatT0800718
Jens-Erik Søholt HammerumNordsjEddieFlatHDK10796/2018
Lone FriedelMidtsjFlashlight Image Hot Summer SantosGoldenH13921/2018
Louise ClareNordsjMaylight Miss SunshineFlatTDK01261/2018
Susanne LadefogedNordsjGolden Soulmate UnlimitedGoldenHDK11591/2018
Mellemklasse 15-24 mdr.Tilmeldt: 6
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Stine ByskovNordsjLab Eminente's Faithfull AramisLabHDK19669/2017
Marianne JensenNordsjLab Eminente's Formidable PorthosLabH19667/2017
Lise Hanne Kirkegaard SørensenNordsjDewmist DominniqueGoldenTSe43839/2017
Jane SørensenNordsjLabrander ArielLabTDK10200/2017
Lilian HansenNordsjTasgold Star-Adventure ArnoldGoldenHDK10529/2017
Lene Mangor OlsenNordsjMaggie Road Of PrincesLabTDK11075/2018
Åbenklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 15
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
maria hansenNordsjcaccia stand by meLabT
Marianne RøndbjergNordsjTallygold Read my lipsGoldenHDK16619/2015
Irena JanulevicieneNordsjAsheLabTDK01558/2017
Irena Januleviciene /
Martynas Janulevicius
NordsjAniviaLabTDK01557/2017
Gitte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTDK19330/2015
Birgit NielsenNordsjFredLabHDK10113/2015
Bente WischmannNordsjCurly Cottage PoseidonCurlyHDK 12025/2014
Louise Pedersen /
Jane Broberg
NordsjGolden Quickstep DaffodilGoldenTDK05827/2016
lykke NielsenMidtsjJacksonLabHDK03481/2016
Karina BrotoftMidtsjTexasGoldenHdk08037-2016
Svend FransenNordsjEnjoy Nygaards SuperloveLabT
Tina HallingNordsjCatithre Miss GabbyGoldenT
Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
Nordsjjuelsgaard's pannacottaLabH
Lilian HansenNordsjGolden Ciba Ho-Na Nugga NellieGoldenTDK12011/2016
Lea HvidNordsjGolden Ciba Classic's HectorGoldenHDk05889/2015
Brugsklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 9
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Susanne HemmingsenNordsjLab Heartbreaker's El PasoLabHDK07165/2017
maria hansenNordsjLab Heartbreakers Waltzing MatildaLabT
Randi Pedersen /
Øivind Kaas-Larsen
NordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Susana Elene JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful ChloeLabTDK17488/2013
Connie SvaneNordsjLab Bekas B. WombatLabHDK11103/2016
Laila NielsenMidtsjGlorylines ThunderstormLabHDK06690/2017
Lilian HansenNordsjvesterlyngs Classic grand gruGoldenHdk17901/2012
Berit Lybecker /
Berit Lybecker
NordsjDurin's Nysgerrige GunnerFlatHDK10447/2016
Championklasse, officielleTilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
maria hansenNordsjcaccia only youLabT
Susanne HemmingsenNordsjMighty Rebels Only SenseLabHDK16117/2015
Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
Nordsjjuelsgaard's VulcanosLabH
Veteranklasse over 8 år.Tilmeldt: 5
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Randi PedersenNordsjBirkebo Dinan LoaFlatT
Charlotte ThomsenNordsjMamma Mia KociokwikLabTDK21519/2010
Lykke NielsenMidtsjBitchville La Fille Du BoneurLabTDK02852/2009
Louise Pedersen /
Jane Broberg
NordsjTallygold Excuse My SmileGoldenTDK10462/2008
Caroline BohmannNordsjKandaLabHDK15235/2009
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland