Tilbage

Deltagerliste - D-Dag

Udskriv deltagerliste fra pdf

D-dag (uofficiel) Tulstrup v. Hillerød den 14. juli 2018

BegynderTilmeldt: 33
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
NordsjJuelsgaard's pannacottaLabHDanmark
2Jane BrobergNordsjGolden Quickstep DaffodilGoldenTDk05827/2016
3Dorte ThranegaardNordsjLab Venatu's OpasiaLabTDK06104/2017
4Lise BjerreNordsjBeccaLabTDanmark
5Marianne JohnsenNordsjBlack BlazeLabH4528298
6Gitte PetersonNordsjLabdannebrogs FiaLabTDK04358/2015
7Jeanett BruunNordsjJagtkammeratens AbbyLabT
8GItte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTdk 19330/2015
9Hanne HansenNordsjVino De Bacchus NavaraLabTDK12594/2017
10Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjLabLinka's All You Need Is LoveLabT
11Mette ChristoffersenNordsjAjaLabTDK12016/2016
12Anne DrewsenNordsjluckey lab PiwiLabT
13Susanne Corydon-PetersenMidtsjBlack Amandas Single And HotFlatTDK19700/2015
14Marianne Bolvig DamsholtNordsjStella Aurum Diamond NovaGoldenT16338/2012
15Susanne HemmingsenNordsjLab Heartbreaker's El PasoLabHDK07165/2017
16Susanne HemmingsenNordsjMighty Rebels Only SenseLabHDK16117/2015
17Connie SvaneNordsjLab Berkas B. WombatLabHDK11103/2016
18Jette SchmidtNordsjLucy Labradors Sky RunnerLabTDK14817/2017
19Krister NilssonUdlCheslabben City GirlChesTDK02355/2015
20Birgitte JørgensenNordsjKjelgaard's BakiChesHDK12597/2017
21Kim G. W. NielsenNordsjPartridge Clever BrodyLabH
22Sara Pedersen /
Henning Pedersen
SydsjEnjoy Nygaard's The Invisible WomanLabTDK11311/2017
23Ninna FalkesgaardNordsjDrumbeat IncredibleLabTDK16231/2015
24Christina JørgensenNordsjSirius Magic's Candle In The WindLabTDK02672/2015
25Tine GreveNordsjPekas EvitaGoldenT
26Ken Markussen-Joan MarkussenNordsjEnjoy Nygaards Vega SiciliaLabTDK09655/2016
27Ken MarkussenNordsjEnjoy Nygaards Wonder WomanLabTDK11310/2017
28Jens IngemansenNordsjDrumbeat AngelinaLabTDK06817/2016
29Jannie OlsenNordsjJaguar Janis Joplin v.d. WeewardLabTDK08366/2014
30Lars Andersen /
Anja Andersen
NordsjDark sapphirers Feonia bantaLabTDk09736/2017
31Lars AndersenNordsjHoneyguides silent Heart of HermanLabHDk11960/2016
32Kurt PetersenNordsjGias Golden Echo to Lunius FalconGoldenHDK13123/2017
33Carsten JensenNordsjlab Dams EllaLabTdk17582/2017
ÅbenTilmeldt: 15
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
NordsjJuelsgaard's VulcanosLabH
2Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
3Kirsten PedersenMidtsjRobust Brown Lorios AzzaroLabHdk 10140/2016
4Lone GendrupNordsjVino De Bacchus LynnetteLabT
5Birgitte JørgensenNordsjCheslabben In The PinkLabTDK14166/2016
6Connie SvaneNordsjPalcons Little HobieLabHDK20019/2013
7Bodil LindNordsjStarworkers Up All NightFlatT14918/2012
8Annelise JohansenNordsjDiscoveryGoldenTDK12137/15
9Birgitte kringsholmNordsjLittle Mhors BascoGoldenHDK 19670/2013
10Sidsel BromoseNordsjConnorLabHDK03825/2016
11Tommy PetersenNordsjGia's Golden OzzyGoldenHDK06931
12Christian LundgrenNordsjMinimaxLabHDK15853/2014
13Anni Holm NielsenNordsjKappelhøjens kronprinsesse MazLabT15313/2016
14erik abrahamsenNordsjmorton just my friendGoldenT
15Tina SeligmannNordsjGia's Golden Obi-wan KenobiGoldenHDK00402/2014
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland